آموزشگاه آرایشگری بانوی تک رخ در مارلیک کرج با ارائه آموزش جدیدترین خدمات آرایشی در رشته های رنگ و لایت و آمبره و سامبره و میکاپ عروس و همراه عروس و کاشت ناخن و اکستنشن و کاشت مژه و شینیون و کوتاهی و اصلاح ابرو و کراتین و فیشیال پوست و … با ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور ( دارای کد بین المللی ) آماده پذیرش هنرجو میباشد.

هنرجویان در این آموزشگاه پس از گذراندن دوره های آموزشی و رفع اشکال در آزمون های کتبی و عملی اداره فنی حرفه ای شرکت کرده و پس از آن مدرک رشته ی مورد نظر خود را دریافت میکنند که پس از آن از سوی آموزشگاه آرایشگری بانوی تک رخ مارلیک به بازار کار معرفی میشوند.

همچنین در این آموزشگاه آموزش هایی در مورد جذب مشتری و پیشرفت در صنعت زیبایی به هنرجویان ارائه خواهد شد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در مارلیک تمام سعی خود را جهت یادگیری هرچه بهتر کارآموران در مهارت های آرایش و پیرایش به کار میگیرد تا علاقه مندانی که به این آموزشگاه مراجعه میکنند بهترین نتیجه را نیز دریافت کنند.

آموزشگاه آرایش و پیرایش بانوی تک رخ با مدیریت خانم نادری موسس مدیر و مربی این مرکز دارای بیش از ۲۶ سال سابقه و حسن شهرت ر زمینه آموزشی و آرایشی می‌باشد. 

لازم به ذکر است که تمامی مجوزهای لازم مربی‌های حرفه‌ای برای هر لاین ، مجوزهای مربیگری و مدارک بین‌المللی را ین مرکز دارا می‌باشد.

با توجه به بازار کار و آینده شغلی رشته آرایشگری زنانه به علاقمندانی که در منطقه مارلیک ساکن هستند حتماً توصیه می‌کنیم که آموزش‌های لازم را پشت سر گذرانده وارد بازار کار شوند و از درآمد مناسبی در لاین خود بهره‌مند شوند

بهترین آموزشگاه آرایشگری در مارلیک

هنرجویان با مهارت‌هایی مثل ضدعفونی کردن محیط انواع کوتاهی‌های پایه رنگ کردن انواع مو میزاپیلی و انواع مهارت‌های برخورد با مشتری آشنا میشوند.